Pomiary termowizyjne mają zastosowanie w wielu obszarach związanych z energetyką i budownictwem. Są wykorzystywane zarówno podczas odbiorów technicznych nowo powstałych obiektów, jak i przy okresowych kontrolach tych już użytkowanych.

Nasi specjaliści legitymują się wysokimi kwalifikacjami potwierdzonymi stosownymi akredytacjami i certyfikatami – ISO 18436.

Pomiary i analizy zdjęć są wykonywane z wykorzystaniem kamer termowizyjnych oraz oprogramowania wiodących dostawców, zgodnie z wymaganiami norm i standardów polskich oraz międzynarodowych.

Użytkowane kamery termowizyjne przechodzą okresowe przeglądy oraz kalibracje zgodnie z wymaganiami producentów, co jest jednym z istotnych czynników wpływających na prawidłowość wykonanych pomiarów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych przez Naszą firmę usług w zakresie pomiarów termowizyjnych.

Zleć pomiary termowizyjne w Bielsku Białej naszej firmie. Oszczędź na kosztach związanych z eksploatacją budynku. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

Nasze usługi

Usługi z zakresu pomiarów termowizyjnych

Pomiary termowizyjne – dlaczego warto?

W celu poprawienia efektywności energetycznej budynku zaleca się przeprowadzić kompleksową diagnostykę cieplną. W tym celu wykonuje się badanie termowizyjne. Specjalna kamera pozwala na uzyskanie dokładnej mapy rozkładu temperatur. Na pomiary termowizyjne warto zdecydować się już na etapie budowy nieruchomości, aby uniknąć rozmaitych wad dotyczących izolacji termicznej. Jeśli ktoś planuje przeprowadzić termomodernizację w istniejącym już budynku, to również powinien zlecić wykonanie badania kamerą termowizyjną. Wyeliminowanie straty ciepła pozwala na zmniejszenie zużycia energii i kosztów ogrzewania.

Chcesz zlecić pomiary termowizyjne swojego budynku w Bielsku-Białej i okolicach? Zadzwoń do nas na numer 607 686 265. Wykonujemy profesjonalnie pomiary i audyty energetyczne.