O NAS

EBDN Project Maciej Waszczuk tworzą ludzie dla których przedmiot Naszej działalności to nie tylko praca zawodowa, ale także pasja.

Doświadczenie zyskiwane z każdym zrealizowanym zleceniem jest uzupełniane o uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez wiodące w Polsce i Europie branżowe instytucje oraz ośrodki.

MISJA

Ograniczenie zużycia energii przy jednoczesnym zachowaniu komfortu osób przebywających w budynkach, oraz odpowiedniej wydajności procesów produkcyjnych jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnych inżynierów.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przygotowanie każdej ekspertyzy i projektu poprzedzamy gruntowym poznaniem wymagań, możliwości oraz ograniczeń inwestora, proponując rozwiązania idealnie skrojone do jego potrzeb.

Celem jest satysfakcja klientów z osiągniętych efektów ekonomicznych i ekologicznych.

efektywność energetyczna
img-04

WIZJA

EBDN Project Maciej Waszczuk jako profesjonalny doradca w zakresie efektywności energetycznej, aktywnie uczestniczący w poprawie jakości klimatu oraz środowiska naturalnego poprzez wdrażanie wysokosprawnych ekologicznych  technologii, świadczący oferowane usługi na najwyższym poziomie.

KONTAKT

EBDN Project Maciej Waszczuk

ul. Francuska 35
40 – 027 Katowice

Email: kontakt@ebdnproject.com

Tel. +48 607 686 265

Biuro czynne pon. – pt.: 8.00 – 17.00

ORGANIZACJE BRANŻOWE DO KTÓRYCH NALEŻYMY